Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Seazonenews
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

Prezentacja produktów Simmer na 2008W małym hotelu nad Gardą, z dala od zgiełku Torbole i Rivy zostały zaprezentowane nowe produkty Simmer Style. Podczas typowo włoskich biesiad szefowie firmy przedstawili akcesoria, ubrania oraz żagle wave, freestyle i freeride. Team Seazone.pl miał okazję przetestować nowe produkty na własnej skórze.

W 2008 poszerzono gamę ubrań i akcesoriów. Modele żagli poddane zostały nieznacznym modyfikacjom, jednak zasadniczo cała gama nie ulega zmianie.

Koszulki, bluzy i szorty zachowują "skromny" skandynawski design charakterystyczny dla Simmera na przestrzeni lat. Można je rozpoznać już na pierwszy rzut oka.

Znaczenie rozrosła się natomiast paleta akcesoriów. Obejmuje teraz przedłużki karbonowe i aluminiowe, zarówno RDM jak i SDM. W 2008 w końcu światło dzienne ujrzy długo oczekiwany bom Simmera - Alu i carbon. Prototyp bomu carbonowego został przeze mnie mocno objeżdżony. Jest REWELACYJNY! Oto dlaczego:

  • ma zwężoną średnicę, najwęższy bom jaki trzymałem w ręku
  • super wygodny - ma najbardziej miękką i "przyczepna" owijkę jaką miałem w rękach. Można trzymać dosłownie 2 palcami!
  • przede wszystkim ma unikalny kształt
  • od głowicy mocno się rozszerza i załamuje się niemal pod kątem prostym.

Rezultat: komfort na wodzie, obie ręce ustawione są pod tym samym kątem!

Na uwagę zasługuje również trapez - wygony o bardzo eleganckim skórzanym wykończeniu, lub o wyglądzie włókien węglowych. Dodatkowo mocne i eleganckie pokrowce i quivery oraz wielokomorowa torba podróżna na kółkach. Kolekcję uzupełniają eleganckie plecaki i niesamowicie pojemna torba na laptopa, która stała się moim mobilnym biurem na wybrzeżu. Pomieści wszystko!!

Dominującym kolorem akcesoriów na 2008 jest czarny z detalami w kolorze jaskrawej zieleni i delikatnego oliwkowego beżu. Ten zestaw kolorystyczny prezentuje się naprawdę godnie! Od razu przykuwa uwagę swoją niepowtarzalnością.

Autor: Mrówa, Foto: Błażej Łukomski

Data publikacji w serwisie: 2007-08-22
Strony: 1 2 3