Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
SeazoneTeamstrybe
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

Gdy miałem około 7 lat dostałem pędnik Vamp'a o powierzchni 3,2, ale pływanie na poważnie zaczęło się w szkółce Fun Wind. Na początku uczył mnie Andrzej Piasecki, potem dostawałem rady od Rysia Pikula. Moim pierwszym idolem był mój brat. W międzyczasie pływałem z jego znajomymi z 3miasta, którzy wskazali mi drogę do Freestyle'u (za co im serdecznie dziękuję. Lubię też wave.

Gdy jestem w Poznaniu pływam na Kiekrzu, Strykowie, w Powidzu lub na Kamienicy. Latem na zatoce lub w Karwii, Lubiatowie, Rowach, Łebie, Kuźnicy. W najbliższych planach mam Południową Francję, Hiszpanię (Tarfia!)

Kilka lat temu przepłynąłem się na Onshore'rze 5,0 i już wtedy odczułem, że żagiel jest miły. W międzyczasie pływałem na innych żaglach, ale nie ma wielu, które miałyby charakterystykę podobną do Simmerów, tzn. że żagiel był stabilny, ale zarazem miękki, ma ciąg, ale nie wyrywa rąk. Da się go dobrze trymować w zależności od ilości wiatru oraz co dla niektórych jest ważne, Simmer zawsze ma ciekawy design, za którym podążają inne marki (co widać szczególnie w tym sezonie)

Dotychczasowe osiągnięcia:

  • 3 miejsce podczas King of Hell w Loop Contest oraz 6 Overall,
  • '04-'05 - 5 miejsce w zawodach organizowanych przez Surfstyle.pl;
  • 7 miejsce w Pucharze Niemiec w Dranske

Galeria zdjęć

 

Kontakt:

pol3@loslameros.com 607 663 853 www.pol3.neostrada.pl